Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VISUAL PRO 2017 SNGL OLP NL
- Număr anunț
- DA21800778
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
- Furnizor / câștigător
- COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.390,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.390,10 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:23
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.390,10 RON
din 2.390,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro