Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta retail Microsoft Office 2019 Home and Business 32-bit/x64 English Medialess

Număr anunț
DA21800654
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
Furnizor / câștigător
COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.068 RON
Valoare atribuită
1.068 RON
Data publicării
20.11.2018 13:19
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.068 RON

din 1.068 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.