Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MEDICINA MUNCII

Număr anunț
DA21788199
Autoritate contractantă
Comuna Odoreu (Consiliul Local al comunei Odoreu) (CUI 3897424)
Furnizor / câștigător
SOCIETATE CIVILĂ MEDICALĂ DR. COICA (CUI 17153726)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.630 RON
Valoare atribuită
6.630 RON
Data publicării
19.11.2018 14:44
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.630 RON

din 6.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.