Ofertă refuzată Cumpărare directă

Publicitate Referat nr.MBR_DSI 28499/05.10.2018 SC OILFIELD EXPLORATION BUSINESS SOLUTIONS SA

Număr anunț
DA21425448
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
Grupul de Presa Roman SRL (CUI RO14376529)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,28 RON
Valoare finală
105,40 RON
Data publicării
09.10.2018 13:49
Data finalizării
09.10.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.