Ofertă refuzată Cumpărare directă

CALANDRU INDUSTRIAL CU INCALZIRE ELECTRICA, 1600 m

Număr anunț
DA21776760
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
42717000-5 · Echipament de calcat si de pliat lenjerie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.309,13 RON
Valoare finală
20.309,13 RON
Data publicării
19.11.2018 08:14
Data finalizării
20.11.2018 19:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.