Ofertă acceptată
Cumpărare directă
revizie tehnica statie aer comprimat
- Număr anunț
- DA21421958
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- EMC SERVICE COMPRESOARE S.R.L. (CUI 36180123)
- Cod CPV
- 42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.632 RON
- Valoare atribuită
- 8.632 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 11:36
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.632 RON
din 8.632 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro