Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACA ELECTRONICA (AUTOMATIZARE), QW-05 41328, PT. VITOPEND 100-W WH1B 24,30kW - E5

Număr anunț
DA21417669
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI (CUI 2845419)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,24 RON
Valoare atribuită
588,24 RON
Data publicării
09.10.2018 08:55
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,24 RON

din 588,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.