Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie piese reparatie cazan incalzire termica

Număr anunț
DA21397548
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,18 RON
Valoare atribuită
361,18 RON
Data publicării
05.10.2018 10:21
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361,18 RON

din 361,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.