Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stingator tip P6
- Număr anunț
- DA21417816
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
- Cod CPV
- 35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 1.260 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 09:02
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260 RON
din 1.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro