Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie/Montaj Piesa de schimb pt. 2 buc. Centrale Termice Vaillant Radioterapie

Număr anunț
DA21758636
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
HVAC & R CONSULTING S.R.L. (CUI RO17811180)
Cod CPV
50721000-5 · Reconditionarea instalatiilor de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.466,63 RON
Valoare finală
2.466,63 RON
Data publicării
15.11.2018 12:55
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.