Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Organizare spectacol 1 Decembrie 2018 - Centenar 100
- Număr anunț
- DA21787622
- Autoritate contractantă
- ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
- Furnizor / câștigător
- TOP MUSIC AND BOOKING (CUI 36360370)
- Cod CPV
- 79953000-9 · Servicii de organizare de festivaluri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.000 RON
- Valoare atribuită
- 38.000 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 14:25
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.000 RON
din 38.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro