Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termometru pentru frigider,Senzor SpO2 pentru monitor Comen Star8000, Manseta TA/NIBP monitor functi

Număr anunț
DA21413556
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
572,08 RON
Valoare atribuită
572,08 RON
Data publicării
08.10.2018 14:02
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

572,08 RON

din 572,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.