Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii tipografice si servicii conexe

Număr anunț
DA21799783
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte si Meserii Brasov (CUI 4646854)
Furnizor / câștigător
VALTEC TRADING SRL (CUI RO10959066)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799 RON
Valoare atribuită
799 RON
Data publicării
20.11.2018 12:53
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799 RON

din 799 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.