Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banca de lemn pe structura metalica BP 03
- Număr anunț
- DA21410881
- Autoritate contractantă
- Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
- Furnizor / câștigător
- PROELCONS SRL (CUI RO1217254)
- Cod CPV
- 39113600-3 · Banci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 12:17
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro