Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CORP ZONA DE JOACA ,, CASUTA ,,
- Număr anunț
- DA21794391
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU SELIMBAR (CUI 17929259)
- Furnizor / câștigător
- M & S GENERAL TRADING SRL (CUI RO6442052)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.010 RON
- Valoare atribuită
- 3.010 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 10:14
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.010 RON
din 3.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro