Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de prevenire si conbaterea lunecusului si inzapezirii pe drumurile comunale

Număr anunț
DA21788170
Autoritate contractantă
COMUNA BUCIUMI (CUI 4291611)
Furnizor / câștigător
FRATII VLAIC PROD SRL (CUI 9881834)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.815,13 RON
Valoare atribuită
37.815,13 RON
Data publicării
19.11.2018 14:43
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.815,13 RON

din 37.815,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.