Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aeroterma salon autospeciale 24V
- Număr anunț
- DA21419085
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- MECORD SIROCO S.A. (CUI RO28296462)
- Cod CPV
- 39721300-5 · Generatoare sau distribuitoare de aer cald, altele decat electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 09:57
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.200 RON
din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro