Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CRENVURSTI ,CARTOFI,CEAI ,CEAPA,FAINA,PASTE FAINOASE
- Număr anunț
- DA22351204
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
- Cod CPV
- 15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.075 RON
- Valoare atribuită
- 2.075 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 09:52
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.075 RON
din 2.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro