Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie servicii de pregatire bacalaureat (meditatii)

Număr anunț
DA20968072
Autoritate contractantă
COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EDUCATION & CONSULTANCY SRL (CUI 36897625)
Cod CPV
80410000-1 · Servicii scolare diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.000 RON
Valoare finală
108.000 RON
Data publicării
03.08.2018 18:07
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 17:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.