Ofertă acceptată Cumpărare directă

BALON RUBEN PENTRU SUGAR, PRESCOLAR, ADULT = IAN 2019

Număr anunț
DA22275469
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33171200-1 · Instrumente pentru reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435 RON
Valoare atribuită
435 RON
Data publicării
23.01.2019 13:36
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435 RON

din 435 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.