Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de informare a proiectului - SMIS 125336

Număr anunț
DA22276363
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.990 RON
Valoare atribuită
9.990 RON
Data publicării
23.01.2019 14:19
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.990 RON

din 9.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.