Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tichete sociale pentru gradinita

Număr anunț
DA22348191
Autoritate contractantă
Comuna Stefan cel Mare Calarasi (CUI 3796870)
Furnizor / câștigător
UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
Cod CPV
79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare finală
0,01 RON
Data publicării
05.02.2019 15:09
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.