Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SERVICE COPIATOARE

Număr anunț
DA21809128
Autoritate contractantă
LICEUL REFORMAT (CUI 17286811)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER PREST SRL (CUI 35572412)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.576,47 RON
Valoare atribuită
1.576,47 RON
Data publicării
21.11.2018 10:05
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.576,47 RON

din 1.576,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.