Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTOFI

Număr anunț
DA21801634
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
Furnizor / câștigător
ANGELESSI SRL (CUI RO15783377)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,10 RON
Valoare atribuită
311,10 RON
Data publicării
20.11.2018 13:49
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,10 RON

din 311,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.