Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat
Cartofi
- Număr anunț
- DA21800847
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 11847257)
- Furnizor / câștigător
- FILVAS SERVCOM SRL (CUI RO17975603)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare atribuită
- 142 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 13:25
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142 RON
din 150 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 8 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.