Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 99,6% sub estimat

Servicii de traducere si interpretariat (romana-bulgara, romana-engleza) PROIECT TDBOD

Număr anunț
DA22326049
Autoritate contractantă
Comuna Contesti (CUI 4568519)
Furnizor / câștigător
BINDUNG SRL (CUI 34264554)
Cod CPV
79540000-1 · Servicii de interpretariat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.092,20 RON
Valoare atribuită
155 RON 99,6% sub estimat
Data publicării
01.02.2019 10:16
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155 RON

din 41.092,20 RON estimat 99,6%

Adjudecat la 0,4% din estimat · economie 40.937,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.