Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 36,4% sub estimat

Motorina Standard/Motorina Standard Iarna, vrac

Număr anunț
DA21804403
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE NEUROMOTORIE "DR.CORNELIU BARSAN' DEZNA (CUI 3861927)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.980 RON
Valoare atribuită
18.420 RON 36,4% sub estimat
Data publicării
20.11.2018 15:18
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.420 RON

din 28.980 RON estimat 36,4%

Adjudecat la 63,6% din estimat · economie 10.560 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.