Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat
Combustibil Termic Lichid
- Număr anunț
- DA21799907
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "IOAN SLAVICI" ORADEA (CUI 12555706)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.580 RON
- Valoare atribuită
- 19.740 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 12:57
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.740 RON
din 20.580 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 840 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.