- Număr anunț
- DA21776500
- Autoritate contractantă
- R1096128 Compania APA Brasov
- Furnizor / câștigător
- MOTOR MIR SERV SRL (CUI RO25366091)
- Cod CPV
- 09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.075 RON
- Valoare atribuită
- 9.075 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 06:54
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 07:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.075 RON
din 9.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro