Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bosch - GBH 180-LI - Rotopercutor SDS-Plus, 1.7 J, valiza plastic + Bosch - Set 2 acumulatori Li-Ion

Număr anunț
DA21438492
Autoritate contractantă
Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.210,08 RON
Valoare atribuită
2.210,08 RON
Data publicării
10.10.2018 14:03
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.210,08 RON

din 2.210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.