Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lada frigorifica ARCTIC O30+

Număr anunț
DA21438328
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,28 RON
Valoare atribuită
924,28 RON
Data publicării
10.10.2018 13:57
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,28 RON

din 924,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.