Ofertă acceptată Cumpărare directă

DILUANT

Număr anunț
DA21804447
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4297851)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.939,25 RON
Valoare atribuită
1.939,25 RON
Data publicării
20.11.2018 15:20
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.939,25 RON

din 1.939,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.