Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,1% sub estimat
LUCRARI DE INTRETINERE A DRUMURILOR, COM. LIVEZILE, JUD. TIMIS
- Număr anunț
- DA21788933
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA LIVEZILE) (CUI 20568677)
- Furnizor / câștigător
- MAXAGRO CENTER SRL (CUI RO26291604)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226.890,75 RON
- Valoare atribuită
- 201.751,68 RON 11,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2018 15:11
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201.751,68 RON
din 226.890,75 RON estimat
11,1%
Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 25.139,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.