Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLESTE TAIAT PPR

Număr anunț
DA21433762
Autoritate contractantă
ENERGOTERM S.A. TULCEA (CUI RO17747931)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52,94 RON
Valoare atribuită
52,94 RON
Data publicării
10.10.2018 11:09
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52,94 RON

din 52,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.