Ofertă acceptată Cumpărare directă

butuc yala termopan

Număr anunț
DA22276000
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
Furnizor / câștigător
ANGELESSI SRL (CUI RO15783377)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
792 RON
Valoare atribuită
792 RON
Data publicării
23.01.2019 14:03
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

792 RON

din 792 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.