Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI EXAMINARE NITRIL M, VITAMINA B1 + B6 20ML, ECOCID S plic x 50g, AMOXYCEN 200 LA

Număr anunț
DA21809888
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,60 RON
Valoare atribuită
266,60 RON
Data publicării
21.11.2018 10:27
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,60 RON

din 266,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.