Acasă · Licitații
· Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet service inlocuire filtru purificator
- Număr anunț
- DA21808846
- Autoritate contractantă
- GRADINITA cu P.P. MAMARUTA (CUI 17968517)
- Furnizor / câștigător
- WEAS TRADING SRL (CUI RO30506027)
- Cod CPV
- 51514110-2 · Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,48 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 09:55
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.176,48 RON
din 1.176,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro