Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem IT MYRIA Live V53, Intel® Core™ i3-7100 3.9GHz, 4GB, 1TB, Intel® HD Graphics 630, Linux
- Număr anunț
- DA21803781
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ROMANESTI (CUI 26503391)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.549,57 RON
- Valoare atribuită
- 7.549,57 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 14:55
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.549,57 RON
din 7.549,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro