Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie si igienizare in mediul urban pe raza U.A.T. Simeria

Număr anunț
DA22353413
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
PREST SERV CRIZANTEMA SRL (CUI 2152471)
Cod CPV
90600000-3 · Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.000 RON
Valoare atribuită
134.000 RON
Data publicării
06.02.2019 11:44
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.000 RON

din 134.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.