Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tub dren ventral silicon cu linie radio opaca

Număr anunț
DA21771167
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
BALTON MED SRL (CUI RO17494065)
Cod CPV
33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840 RON
Valoare finală
1.840 RON
Data publicării
16.11.2018 12:22
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.