Ofertă acceptată Cumpărare directă

AX 200725, SAIBA 201342, PLACA 201343, SURUB 201344

Număr anunț
DA21794962
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
MANROLAND ROMANIA SRL (CUI RO13362568)
Cod CPV
42142000-6 · Piese pentru elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.261,16 RON
Valoare atribuită
5.261,16 RON
Data publicării
20.11.2018 10:31
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.261,16 RON

din 5.261,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.