Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatare canalizare si vidanjare ape reziduale

Număr anunț
DA22347501
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
ACTIV AQUA SRL (CUI RO17572180)
Cod CPV
90000000-7 · Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deseurilor, de igienizare si servicii privind mediul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
05.02.2019 14:22
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.