Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21805758
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C. BRATIANU (CUI 4266332)
- Furnizor / câștigător
- CONSTAL INCO SRL (CUI RO371440)
- Cod CPV
- 39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.375 RON
- Valoare atribuită
- 23.375 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 16:35
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.375 RON
din 23.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro