Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cataloage (Rev.2), Registre (Rev.2), Produse de curatenie (Rev.2)

Număr anunț
DA21414699
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,86 RON
Valoare finală
124,86 RON
Data publicării
08.10.2018 14:46
Data finalizării
10.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.