Ofertă refuzată Cumpărare directă

SARMA SUDURA DISC ABR 350X3 125X 1

Număr anunț
DA22276689
Autoritate contractantă
Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
Furnizor / câștigător
MAFCOM PROD IMPEX S.R.L. (CUI RO4636370)
Cod CPV
44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185 RON
Valoare finală
185 RON
Data publicării
23.01.2019 14:34
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.