Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET TAMPLARIE PVC CONFORM COMANDA NR. 13/09 DIN 11.09.2018
- Număr anunț
- DA21408510
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.220 RON
- Valoare atribuită
- 2.220 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 10:53
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.220 RON
din 2.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro