Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII PENTRU INTRETINERE SI SUPORT TEHNIC RETEA DATE-VOCE CU ECHIPAMENTE CISCO CF ADV 1057922
- Număr anunț
- DA22275619
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 72510000-3 · Servicii de gestionare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 13:43
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.000 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro