Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CENTRALA ELECTRICA PT INCALZIRE. CU POMPA EL SI VAS DE EXP 6L. HABITAT 24 KW. 3x400V
- Număr anunț
- DA21804634
- Autoritate contractantă
- BAZA DE REPARATII NAVE BRAILA (CUI 4205572)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.873,94 RON
- Valoare atribuită
- 4.873,94 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 15:27
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.873,94 RON
din 4.873,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro