Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nettacin 0.3% x 5 ml x 1 fl. (NETILMICINUM) - REF NR 12474/01.07.2026 - OFTALMOLOGIE

Număr anunț
DA40748973
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456 RON
Valoare atribuită
456 RON
Data publicării
02.07.2026 11:40
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
02.07.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

456 RON

din 456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.