Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,2% sub estimat

200G MANDY VEGETAL CIUPERCI

Număr anunț
DA21811849
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15331131-4 · Fasole transformata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165 RON
Valoare atribuită
154,80 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
21.11.2018 11:29
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,80 RON

din 165 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 10,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.